liep. 17, 2022

Pasiruošk šokti į viską, gą gali pasiūlyti gyvenimas

Allianz jau 130 metų padeda pasauliui pasiruošti – ne tik apsaugodama jį savo teikiamomis paslaugomis, bet ir atverdama jį geriausiam, ką gali pasiūlyti gyvenimas. Pasiruošimas suteikia mums laisvę turėti teigiamą požiūrį į gyvenimą ir išnaudoti viską, ką jis gali pasiūlyti.
Skaityti

birž. 22, 2022

A.Grabinskė: Vadovui reikia tvirto stuburo, geros galvos ir jautrios širdies

Vienas didelių vadovams tenkančių iššūkių – lyderystė pokyčių akivaizdoje. Kaip nepasimesti chaose, neišbarstyti komandos, sutelkti bendram darbui ir rasti atsakymus į begales klausimų – apie tai šiandien kalbame su mūsų įmonės vadove – Asta Grabinske.
Skaityti

birž. 10, 2022

Pakankama senatvės pensija: ką daryti, kad netektų skursti?

Istoriškai susiklosčiusi situacija, kai vyresniame amžiuje tikimasi išgyventi gaunant vien tik valstybės garantuojamą senatvės pensiją, jau ne vienerius metus sistemingai keičiasi. Ekonomistai, nuolatos primena – kiekvienas darbingo amžiaus žmogus turi skirti dalį pajamų taupymui, nes vėliau sukaupti pragyvenimui pakankamą sumą gali būti sudėtinga.
Skaityti

birž. 06, 2022

Kodėl nebaisi auganti infliacija?

Vertinant bendras infliacijos augimo tendencijas, pasak Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB Investicijų skyriaus vadovo Roko Baltrėno, derėtų nepamiršti atsižvelgti ir į individualią žmogaus finansų infliaciją pagal asmenines išlaidas bei poreikius.
Skaityti

birž. 03, 2022

vaikai - stipriausi kovotojai

Vasario 15-ąją tradiciškai minime Tarptautinę vėžiu sergančių vaikų dieną. Šia diena siekiama atkreipti dėmesį į onkologines ligas, dėl kurių vaikai ar paaugliai nuo diagnozės nustatymo iki pasveikimo nueina ilgą, ne vienerius metus trunkantį kelią.
Skaityti

geg. 31, 2022

Allianz - jau Lietuvoje

2021 m. lapkričio 30 d. tapome tarptautinės draudimo milžinės – Allianz grupės – dalimi. O nuo šių metų birželio pakeisime mūsų įmonės pavadinimą į Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB ir su Jumis sveikinsimės nauju – Allianz – vardu.
Skaityti

geg. 25, 2022

Klientų investicijos saugios

Valdydami klientų lėšas itin kruopščiai, atsakingai bei apdariai atsirenkame Vakarų pasaulio investicijų valdytojus, kurie turi nepriekaištingą reputaciją, vienus aukščiausių kredito reitingus, ilgą veiklos istoriją, juos prižiūri Europos priežiūros institucijos.
Skaityti

geg. 20, 2022

Lietuvos gyvybės draudimo rinkoje naujas vardas – Allianz

Gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo bendrovei „Aviva Lietuva“ prisijungus prie vienos didžiausių pasaulyje draudimo grupių Allianz, nuo birželio įmonės vardas keičiasi į Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB.
Skaityti

geg. 20, 2022

Atnaujinta privatumo politika

Informuojame, kad prisijungėme prie pasaulinės draudimo grupės Allianz ir mūsų įmonės pavadinimas pasikeitė iš Uždaroji akcinė gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė „Aviva Lietuva“ į Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB.
Skaityti

18 rezultatų iš viso

alt
alt