Sužinok daugiau apie įdarbinimo procesą

Parenk CV - tai leis mums susipažinti su tavo patirtimi ir kompetencijomis bei jas išanalizuoti atsižvelgiant į siūlomai pozicijai keliamus reikalavimus. Jeigu atitiksi pagrindinius reikalavimus – sulauksi skambučio* 

*susisiekiame tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. 

Allianz finansų konsultantų profesinė kelionė prasideda nuo mokymų - tai visos savaitės intensyvus kursas, supažindinantis su finansų rinkos subtilybėmis bei mūsų siūlomais produktais.

Vėliau konsultantų žinios reguliariai pildomos, gilinamos ir atnaujinamos. Mokymų temų spektras labai platus - nuo bendravimo ir psichologijos pagrindų iki finansų rinkų naujovių pristatymo.

Būtent todėl, mūsų finansų konsultantai - profesionalūs ir kompetetingi, gebantys patarti ir rasti indivivualiam klientui palankiausią sprendimą.

Allianz finansų konsultantai analizuoja klientų poreikius ir pasiūlo tinkamiausią gyvybės draudimo bei taupymo variantą. 

Vėliau, kartą per metus finansų konsultantai susisiekia su klientais, peržiūri sutartį bei esamus produktų paketus, aptaria naujus poreikius ir pasiūlo sprendimus.

Taip pat Allianz finansų konsultantai padeda klientams nutikus draudžiamam įvykiui, jei reikia - talkina sutvarkant dokumentus išmokai gauti.

Esami klientai turi savo finansų konsultanto kontaktus, juos taip pat galima gauti susisiekus su mūsų biuru.

Naujiems klientams, susisiekusiems su biuru, pasiūlome finansų konsultantą (-ę), priklausomai nuo gyvenamosios vietovės ar kitų poreikių.

Kodėl verta tapti finansų konsultantu?

Ką mes siūlome?

Praktiškai pritaikomi mokymai ir reguliarus informavimas apie naujoves
fdvdf
Galimybė savarankiškai planuoti savo darbo dieną ir darbui skiriamą laiką
Uždarbis priklauso nuo asmeninio indėlio ir rezultatų

Mūsų atsakymai į jūsų klausimus

Tapę finansų konsultantu, savo karjerą galėsite planuoti dviem kryptimis. Priklausomai nuo jūsų noro ir asmeninių savybių, galite rinktis konsultanto karjeros kryptį arba realizuoti save vadovaujančioje pozicijoje.
Atrankos metu tikrinama, ar siūlomas darbas atitinka kandidato lūkesčius ir poreikius. Taip pat tikrinama, ar konsultantas pasižymi nepriekaištinga reputacija ir tinkamomis asmeninėmis savybėmis. Kandidatas dalyvauja keliuose pokalbiuose, o sėkmingai perėjęs atrankos procesą – įmonės rengiamuose mokymuose. Įžanginiai kursai trunka 7 dienas, o pasirašęs bendradarbiavimo sutartį kandidatas dalyvauja tolesniuose profesinio lavinimo mokymuose.
Taip, mes ieškome motyvuotų žmonių, mėgstančių bendrauti ir mokančių aiškiai pateikti informaciją. Tam, kad sklandžiai pradėtumėte savo finansų konsultanto karjerą, mes siūlome išsamius mokymus ir paskiriame grupės vadovą, kuris padės jums tobulėti ir atsakys į visus kylančius klausimus.
Mūsų finansų konsultantai visiškai laisvai planuoja savo laiką. Mums svarbiausia – jūsų darbo rezultatai. Biure periodiškai organizuojami mokymai ir susirinkimai, apie kuriuos informuojama iš anksto, todėl nesunku viską suderinti.
Finansų konsultantai dirba pagal individualios veiklos pažymą. Dirbant pagal individualios veiklos pažymą ir mokant socialinio draudimo įmokas, užtikrinama teisė į senatvės pensiją, motinystės ir tėvystės išmokas. Finansų konsultanto darbas panašus į verslininko, tik čia jums nereikės didelių pradinių investicijų –  suteiksime jums patikimos ir žinomos įmonės vardą, išsamius finansinių paslaugų mokymus ir pagrindines darbo priemones.

Tapkite finansų konsultantu

Dėkojame, kad kreipėtės!

Apologies, we are currently unable to handle your request. Please try again.

Warning - The E-Mail Address configured for this form is either unverified or invalid. Please verify the E-Mail Address and try again later.

A verification E-Mail was sent to the following E-Mail addresses:

Kindly check the corresponding inbox for a verification E-Mail and verify it.

Warning - The page URL seems to be incorrect. Kindly check the URL and try again.

Galimi bylos formatai: .pdf, .jpeg., .png, .gif

Error Mandatory field

Enter the text from the box. 60 seconds remaining. Can't read the text?