rugp. 24, 2022

Geras startas: Allianz Lietuva gyvybės draudimas skelbia pirmojo pusmečio rezultatus

Nepaisant infliacijos augimo, banguojančios šalies bei pasaulio ekonomikos, sudėtingos geopolitinės situacijos, pirmąjį šių metų pusmetį augo tiek Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB gyvybės draudimo, tiek pensijų kaupimo apimtys.
Skaityti

rugp. 16, 2022

Vasaros traumos. Traumatologo ABC vasarotojams

Vasara ateina su savais privalumais – poilsiu prie jūros bei ežerų ir upių, žaliuojančiais takais riedučių, paspirtukų ir dviračių gerbėjams, aktyviu laisvalaikiu, poilsiu sodybose ir panašiai. Tačiau vasarą, pasak medikų, dėl aktyvesnio žmonių laisvalaikio išauga ir traumų tikimybė. Vienoms užgydyti pakaks pleistro ar kantrybės, o kitoms – ilgo gydymo ir reabilitacijos.
Skaityti

liep. 20, 2022

Naudinga žinoti: investavimo alternatyvos

Šalyje kyla infliacija, birželio mėn. pradžioje 6 mėnesių tarpbankinės rinkos palūkanų norma EURIBOR pirmą kartą nuo 2015 metų perkopė nulio procentų ribą, todėl paskolos nekilnojamam turtui (toliau – NT) brangs. Nepaisant to, lietuviai vis tiek gana aktyviai investuoja į NT objektus. Kodėl?
Skaityti

liep. 17, 2022

Pasiruošk šokti į viską, gą gali pasiūlyti gyvenimas

Allianz jau 130 metų padeda pasauliui pasiruošti – ne tik apsaugodama jį savo teikiamomis paslaugomis, bet ir atverdama jį geriausiam, ką gali pasiūlyti gyvenimas. Pasiruošimas suteikia mums laisvę turėti teigiamą požiūrį į gyvenimą ir išnaudoti viską, ką jis gali pasiūlyti.
Skaityti

birž. 22, 2022

A.Grabinskė: Vadovui reikia tvirto stuburo, geros galvos ir jautrios širdies

Vienas didelių vadovams tenkančių iššūkių – lyderystė pokyčių akivaizdoje. Kaip nepasimesti chaose, neišbarstyti komandos, sutelkti bendram darbui ir rasti atsakymus į begales klausimų – apie tai šiandien kalbame su mūsų įmonės vadove – Asta Grabinske.
Skaityti

birž. 10, 2022

Pakankama senatvės pensija: ką daryti, kad netektų skursti?

Istoriškai susiklosčiusi situacija, kai vyresniame amžiuje tikimasi išgyventi gaunant vien tik valstybės garantuojamą senatvės pensiją, jau ne vienerius metus sistemingai keičiasi. Ekonomistai, nuolatos primena – kiekvienas darbingo amžiaus žmogus turi skirti dalį pajamų taupymui, nes vėliau sukaupti pragyvenimui pakankamą sumą gali būti sudėtinga.
Skaityti

birž. 06, 2022

Kodėl nebaisi auganti infliacija?

Vertinant bendras infliacijos augimo tendencijas, pasak Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB Investicijų skyriaus vadovo Roko Baltrėno, derėtų nepamiršti atsižvelgti ir į individualią žmogaus finansų infliaciją pagal asmenines išlaidas bei poreikius.
Skaityti

birž. 03, 2022

vaikai - stipriausi kovotojai

Vasario 15-ąją tradiciškai minime Tarptautinę vėžiu sergančių vaikų dieną. Šia diena siekiama atkreipti dėmesį į onkologines ligas, dėl kurių vaikai ar paaugliai nuo diagnozės nustatymo iki pasveikimo nueina ilgą, ne vienerius metus trunkantį kelią.
Skaityti

geg. 31, 2022

Allianz - jau Lietuvoje

2021 m. lapkričio 30 d. tapome tarptautinės draudimo milžinės – Allianz grupės – dalimi. O nuo šių metų birželio pakeisime mūsų įmonės pavadinimą į Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB ir su Jumis sveikinsimės nauju – Allianz – vardu.
Skaityti

12 rezultatų iš viso

alt
alt