gruod. 19, 2022

Prastėjantys orai pažers traumų

Atėjo tas metų laikas, kai sinoptikai vis dažniau praneša sniegą ir plikledį. O medikai, klausydami orų prognozių, giliau įkvepia ruošdamiesi artėjančiam šaltuoju sezonu traumas patyrusių pacientų antplūdžiui. Gydytojas pasidalijo, kada, patyrus traumą, galima gydytis namuose, o kada verta skubėti į ligoninės priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių.
Skaityti

lapkr. 28, 2022

Allianz Lietuva - tarp stipriausių finansų sektoriaus lyderių

Šiemet kaip ir kasmet „Verslo žinios“ įvertino Lietuvoje veikiančių finansų sektoriaus įmonių duomenis bei sudarė geriausiųjų sąrašą. Allianz šių metų sąraše – ketvirtoje vietoje ir yra vienintelė dešimtuke bei aukščiausią vietą reitinge užimanti gyvybės draudimo įmonė.
Skaityti

lapkr. 25, 2022

Allianz pataria: Ką daryti, kad „vaiko pinigai“ dirbtų vaikui?

Visi, kas turi vaikų, gali patvirtinti, kad vaikai kartu yra tėvų džiaugsmas, ir galvos skausmas. Ketverių metų dukrą auginantys Rita ir Mangirdas iš Kauno gali tai patvirtinti.
Skaityti

lapkr. 21, 2022

Kraujo resursų svyravimų gali padėti išvengti socialiai atsakingas verslas

„Senka A (II) grupės kraujo atsargos“ – tokius pranešimus vis tenka pastebėti spaudoje, o pandemijos metu buvo kilęs realus pavojus, jog kraujo atsargos tikrai išseks ir tai kainuos žmonių gyvybes. Nacionalinio kraujo centro vadovo Daumanto Gutausko teigimu, kraujo rezervu gali padėti pasirūpinti socialiai atsakingas verslas.
Skaityti

lapkr. 08, 2022

Paskaičiavo, kiek tėvams kainuoja studento išlaikymas

„Didžiausia mėnesio išlaidų suma – apie 420 eurų – tenka buto nuomai ir komunaliniams mokesčiams. Tačiau panašu, jog šis šildymo sezonas ir brangstanti elektra komunalinių paslaugų kainas dar padidins, tad tėvams kiekvieną šaltojo sezono mėnesį tikriausiai reikės mokėti apie 450 – 470 eurų“, - pasakoja ketvirtakursė studentė Raminta.
Skaityti

spal. 27, 2022

Atnaujinome privatumo politiką

Kviečiame skaityti atnaujintą Privatumo politiką. Privatumo politikoje mes: - patikslinome tikslų, kuriais tvarkome asmens duomenis, sąrašą; - įtvirtinome asmens duomenų, pateiktų registracijos į mokymus, seminarus, karjeros ir kitus renginius metu, saugojimo terminą.
Skaityti

spal. 05, 2022

Asmeninių finansų valdymas: 3 patarimai, kad pinigų užtektų viskam

Regis pastaruosius metus gyvename pokyčiuose – nuo geopolitinės situacijos regione, iki infliacijos, recesijos, palūkanų augimo. Ar galime prisitaikyti prie nuolat kintančių kainų, finansinės šalies situacijos, kai asmeniniai finansai, atlyginimai, neauga taip greitai, kaip pastaruoju metu augo infliacija?
Skaityti

rugp. 24, 2022

Geras startas: Allianz Lietuva gyvybės draudimas skelbia pirmojo pusmečio rezultatus

Nepaisant infliacijos augimo, banguojančios šalies bei pasaulio ekonomikos, sudėtingos geopolitinės situacijos, pirmąjį šių metų pusmetį augo tiek Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB gyvybės draudimo, tiek pensijų kaupimo apimtys.
Skaityti

rugp. 16, 2022

Vasaros traumos. Traumatologo ABC vasarotojams

Vasara ateina su savais privalumais – poilsiu prie jūros bei ežerų ir upių, žaliuojančiais takais riedučių, paspirtukų ir dviračių gerbėjams, aktyviu laisvalaikiu, poilsiu sodybose ir panašiai. Tačiau vasarą, pasak medikų, dėl aktyvesnio žmonių laisvalaikio išauga ir traumų tikimybė. Vienoms užgydyti pakaks pleistro ar kantrybės, o kitoms – ilgo gydymo ir reabilitacijos.
Skaityti

19 rezultatų iš viso

alt
alt