Sužinokite apie Allianz daugiau

2021 m. lapkričio 30 d. tapome tarptautinės draudimo milžinės – Allianz grupės – dalimi. O nuo šių metų birželio pakeisime mūsų įmonės pavadinimą į Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB ir su Jumis sveikinsimės nauju – Allianz – vardu.

Allianz yra didžiausia draudimo grupė Europoje ir viena iš didžiausių draudimo ir turto valdymo lyderių pasaulyje. Allianz grupė veikia daugiau nei 70 šalių, rūpinasi daugiau nei 126 mln. klientų ir turi 155 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje.

Mūsų įmonė gyvybės draudimo ir pensijų fondų paslaugas Lietuvoje teikia jau 20 metų. Tapdami stiprios ir patikimos draudimo grupės Allianz dalimi pradedame naują mūsų įmonės etapą, kuris sustiprins mūsų pozicijas rinkoje ir padės tapti dar patrauklesniais klientams.

Ir toliau jums teiksime aukštos kokybės paslaugas, rūpinsimės jūsų poreikiais, efektyviai valdysime jūsų turtą ir vykdysime visus savo įsipareigojimus. Vertiname Jūsų pasitikėjimą ir toliau visu pajėgumu dirbame dėl Jūsų finansiškai saugesnės ateities.

Pernai užbaigėme sandorį ir tapome Allianz grupės nariais. Maloniai informuojame jus, jog nuo 2022 birželio 1d. UAGDPB Aviva Lietuva keičia pavadinimą į Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB. 
Mūsų klientams lieka galioti tos pačios sutartys. Jums ir toliau užtikrinsime įprastas paslaugas bei kokybišką aptarnavimą. Informuojame, jog mūsų biurų bei skyrių adresai nesikeis, keisis tik pavadinimas. Pasitiksime jus Allianz vardu. Dėl bet kokių mūsų produktų pasiūlos ar paslaugų pokyčių, jei tokių būtų ateityje, jus nedelsiant informuosime.
Allianz grupė – vienas didžiausių draudikų pasaulyje, turintis patirtį nuo 1890 m. Allianz veikia kaip tarptautinis draudikas beveik visuose žemynuose, net 70 šalių, turintis 126 mln. klientų, ir 155 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje jumis rūpinsis daugiau nei 380 finansų konsultantų. Mes tikime, jog su Allianz jūs jausitės drąsiai ir užtikrintai – tai mūsų tikslas. 
Allianz įvairiose šalyse siūlo platų paslaugų spektrą: gyvybės draudimą, ilgalaikio taupymo bei investavimo paslaugas, taip pat ir turto draudimą. Lietuvoje kol kas bus siūlomos jūsų poreikius atitinkančios gyvybės draudimo, taupymo ir investavimo, pensijų kaupimo paslaugos.  
Artimiausiu metu keisis vieno gyvybės draudimo investicinio fondo ir visų pensijų fondų pavadinimai. Visus fondų pavadinimų pakeitimus galėsite stebėti atnaujintoje savitarnos sistemoje – Mano Allianz (buvusiame Avivanete), ją pasieksite adresu: mano.allianz.lt. Taip pat keisis investicinio gyvybės draudimo „Aviva fondai“ pavadinimas, nuo birželio 1-osios ši paslauga vadinsis gyvybės draudimas „Mano investicija“. 
Taip, žinoma – mūsų centrinio biuro bei padalinių adresai nesikeičia, tačiau pasitiksime jus Allianz vardu. Mūsų finansų konsultantai jūsų visuomet mielai lauks ir suteiks jums visą reikalingą informaciją. Norėdami pasitikslinti padalinių adresus, juos pamatyti galite interneto svetainėje www.allianz.lt, skiltyje dummy Kontaktai.
Savo investicijų rezultatus kviečiame stebėti atnaujintoje savitarnos sistemoje – Mano Allianz. Savitarnos svetainę pasieksite adresu: mano.allianz.lt. Jeigu turėsite klausimų dėl naudojimosi savitarnos sistema, jums visuomet pagelbės asmeninis finansų konsultantas. 
Taip, jūsų asmeninis finansų konsultantas ir toliau reguliariai su jumis susisieks, jums patogia forma ir laiku atsakys į visus dominančius klausimus, informuos apie jums aktualias naujienas. Ir toliau teiks patarimus apie geriausiai jūsų poreikius atitinkančius gyvybės draudimo, papildomų apsaugų ar pensijos kaupimo paslaugas, kurios jums leis užsitikrinti finansinį šeimos saugumą bei santaupas ateičiai. 

Visus savo klientus maloniai kviečiame susipažinti su mūsų nauja internetine svetaine adresu: www.allianz.lt Čia visas mūsų įmonės naujienas, informaciją apie teikiamas paslaugas, reikiamus kontaktus ir kita. Taip pat informaciją jums gali suteikti ir asmeninis finansų konsultantas.  

Linkime jums malonios patirties su Allianz.

alt
alt