Allianz Lietuva – 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių transliacijų generalinis rėmėjas

2024 01 15
Allianz Lietuva tapo svarbiausio sporto renginio – 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių – transliacijų generaliniu rėmėju.
„Allianz svarbu ne tik finansiškai užtikrinta ir saugi klientų, visuomenės ateitis, bet taip pat ir būti aktyviu visuomenės nariu, remiant sportininkus, įgalinant juos siekti aukščiausių pergalių. Mūsų olimpinės kampanijos šūkis – „Pasiruošk pergalėms su Allianz“ – puikiai atspindi pamatinius mūsų veiklos principus: pasiruošti pergalėms, drąsiam gyvenimui galima, kai esi pasirūpinęs baziniais dalykais, savo ir šeimos finansiniu saugumu“, – sako Allianz Lietuva generalinė direktorė Asta Grabinskė.
Viena didžiausių pasaulyje Allianz draudimo grupė jau ilgą laiką skiria didelį dėmesį visuomenės skatinimui būti aktyviems, sportuoti, taip pat ir įvairių stigmų mažinimui, pavyzdžiui, negalios. Būtent dėl to nuo 2021 m. iki 2028 m. Allianz yra olimpinių ir parolimpinių žaidynių pasaulinis draudimo partneris. Allianz Lietuva praėjusių metų rugpjūtį tapo Lietuvos paralimpinio komiteto partneriu ir kartu pristatė projektą „Negalią keičia supergalia“, kuriuo remia tris paralimpiečius, siekiančius ne tik sportinių pergalių, bet ir skatinančius visuomenę pakeisti požiūrį į negalią. Plaukikas Edgaras Matakas, lengvaatletė Oksana Dobrovolskaja ir šaulė Raimeda Bučinskytė kasdien įrodinėja, kad negalia – ne kliūtis siekti tikslų ir svajonių. Šaulė R. Bučinskytė jau užsitikrino vietą Paryžiaus paralimpinėse žaidynėse. O. Dobrovolskaja ir E. Matakas taip pat dar turi šansų atstovauti mūsų šaliai svarbiausiame sporto renginyje – ar jiems pavyks iškovoti kelialapį į paralimpines žaidynes paaiškės pavasarį.