Mūsų didžiausios vertybės: kompetencija, patirtis, dėmesys klientų poreikiams. Per daugiau nei du dešimtmečius finansų rinkoje sukaupėme reikalingą patirtį, kompetencijas, leidžiančias klientams pasiūlyti geriausius draudimo, finansų valdymo, taupymo bei investavimo sprendimus. Lietuvos rinkoje dirbame nuo 2001 metų. Per šį laiką tapome vienais iš finansinių ir draudimo paslaugų lyderių.

Mūsų misija – jūsų saugi ir užtikrinta ateitis. 


Mes, Allianz grupės nariai, tikime, jog draudimas reikalingas tam, kad kasdien savo gyvenimą gyventume drąsiai ir užtikrintai. Nuo 1890 m. Allianz visame pasaulyje stengiamės pasirūpinti saugiu savo klientų kasdieniu gyvenimu ir padėti jiems drąsiai žvelgti į ateitį.

Mūsų tarpe yra aktuarų, patarėjų ir finansų konsultantų, investuotjų ir teisininkų ir technologijų ekspertų, buhalterių ir kitų specialistų. Mes taip pat esame dukros ir sūnūs, mamos ir tėčiai, ir visi kartu rūpinamės jūsų ateitimi.

Puikiai žinome, kaip svarbu šalia savęs turėti sąžiningą partnerį, į kurį galima kreiptis ieškant patikimo sprendimo ar patarimo. Dėl to stengiamės savo darbą atlikti gerai, su entuziazmu, kasdien. 

a
Vertinamas kiekvieno indėlis siekiant bendrų tikslų
a
Mes matuojame ir įvertiname savo pasiekimus
a
Tai padeda mums dirbti kartu komandoje
mobile application
Sužinokite apie mus daugiau
mobile application