Naujasis Allianz Lietuva Vilniaus II skyriaus adresas – J. Balčikonio g. 3

Allianz Lietuva Vilnius II skyrius įsikūrė naujame biure ir nuo šiol klientų lauks adresu J. Balčikonio g. 3, Vilnius (Verslo centre Technopolis).

Įkurtuvių metu Allianz Lietuva direktorė Asta Grabinskė priminė, kokia yra stipri mūsų komanda. Nepaisant įvairių įmonės kelyje sutiktų iššūkių, pavyzdžiui, ekonominės krizės, pandemijos ar geopolitinio nestabilumo regione – mūsų komanda visuomet žengia tik pirmyn.

„Per du įmonės veiklos dešimtmečius matėme ir šilto, ir šalto. Bet mes visada atsilaikėme. Ir toliau sėkmingai dirbame, negana to – visai nesenai pakeitėme vardą, tapome stiprios Allianz grupės nariais. Be to mūsų gyvenimas kupinas ir pakilių progų, štai šiandien švenčiame Vilnius II skyriaus įkurtuves naujame ir moderniame biure. Visgi, svarbiausia, kad čia – mūsų šaunių žmonių komanda. Manau, kad tapę Allianz grupės nariais turime puikius mainus – mes neabejotinai turime, ką į grupę atnešti, ir ką jai suteikti, taip pat patys galime daug ko pasisemti iš šio didžiulio pasaulinio prekės ženklo. Tikiu, kad stiprus Allianz užnugaris mums tik padės siekti savo pergalių. Svarbiausia, kad kiekvienas rastume noro ir ugnelės dirbti iš širdies, o graži aplinka visada padeda ir įkvepia. Linkiu, kad mūsų žmonėms darbas šiame naujame biure būtų sėkmingas, o apsilankę mūsų klientai visada jaustųsi laimingi!“.

Naujaisiais skyriaus namais džiaugėsi ir Vilnius II skyriaus vadovas Eimantas Sladkevičius:

„Stengėmės, kad naujasis mūsų biuras būtų jauki aplinka mūsų komandai dirbti ir patogi bei moderni vieta mūsų klientams užsukti pasikonsultuoti dėl jiems svarbiais klausimais. Tikiu, kad mūsų profesionali komanda tik dar geriau atsiskleis šioje įkvepiančioje erdvėje!”

Balčikonio g. 3, 2 aukštas, Vilnius – Verslo centras Technopolis – naujasis mūsų Vilnius II skyriaus adresas. Kviečiame užsukti!

Kitų Allianz Lietuva skyrių ir biurų adresus rasite: Kontaktai I Allianz