Po patirtos traumos Ignas gavo draudimo išmoką: atsipirko visų 20-ties metų įmokos 

2023 09 22
„Nesame nemirtingi ir nepažeidžiami (išskyrus Maklaudą iš serialo), tad kiekvienam tiesiog būtina pasirūpinti draudimo apsaugomis mirties, neįgalumo, nelaimingų atsitikimų, sunkių ar net kritinių ligų atveju. Ir svarbiausia turėti tinkamas, poreikius atitinkančias draudimo sumas“, – sako „Allianz Lietuva“ klientas Ignas, neseniai patyręs traumą sodyboje ir jau spėjęs įvertinti, jog draudimo išmoka ne tik suteikia finansinį stabilumą, bet leidžia ir pasirinkti norimą reabilitaciją nelaukiant eilėse kelis mėnesius.
Traumos ištinka ne tik ekstremalaus laisvalaikio mėgėjus

„Allianz Lietuva“ vyriausioji finansų konsultantė Jelena Kazlauskienė sako, jog sudarant gyvybės draudimo sutartį, visuomet svarbu apgalvoti ir išsigryninti keliamus lūkesčius: ar bus aktualu gauti išmoką patyrus traumą, netekus darbingumo, susirgus sunkia liga.

„Pasitaiko klientų, sakančių, jog gyvena ramiai, ekstremalių hobių neturi, parašiutais nešokinėja, tad traumų tikimybė maža, ir dvejoja dėl papildomos draudimo apsaugos traumų atveju. Tačiau buitinės traumos yra ne tokios retos, kaip norėtųsi. Jeigu keliaujate, leidžiate laiką sodybose, tiesiog skubate visur ir visada, tokia papildoma apsauga pridės papildomos ramybės gyvenimui“, – sako J. Kazlauskienė. Vyriausioji finansų konsultantė pasidalijo kliento Igno, gyvybės draudimo sutartį sudariusio prieš daugiau nei penkiolika metų (pavardė redakcijai žinoma) istorija. Klientas iš karto buvo tvirtai įsitikinęs, jog svarbu rūpintis savo ir artimųjų finansine apsauga, jei kas nutiktų jo sveikatai ar gyvybei.

„Bėgant metams atrodė, jog tai laimės kūdikis – retai serga, traumos jį aplenkia. Tačiau prieš kurį laiką, tvarkydamasis prie namo, jis nukrito nuo kopėčių ir susilaužė kairę ranką dviejose vietose: stipinkaulio galvą alkūnėje ir laivelį plaštakoje. „Allianz Lietuva“ išmokėjo klientui daugiau nei 3600 eurų išmoką. Klientas juokaudamas sakė, jog tokios sumos užtektų ir geroms atostogoms užsienyje, ir naujam dviračiui, ir dar duris namuose galėtų pakeisti“, – tikina finansų konsultantė.

Pinigai reikalingi reabilitacijai, ortopedinėms priemonėms
„Iš pradžių pamaniau, jog tokia išmokos suma yra nereali, daugiau nei pakankama. Tačiau realybė pasirodė kitokia – pinigų reikia ir ortopedinėms priemonėms, ir masažams. Beveik du mėnesiai su gipsu nebus šios traumos pabaiga, nes po gipso nuėmimo teks skirti tiek laiko, tiek pinigų reabilitacijai. Paaiškėjo, kad iš karto negausiu valstybės apmokamos reabilitacijos, nes reabilitologas ją paskiria tik po gipso nuėmimo, o visur bent 2–3 savaičių eilės. Kadangi noriu kuo greičiau atgauti sveikatą, gali tekti pirkti reabilitaciją privačioje klinikoje ir išvengti ilgų eilių, tad tikrai prireiks pinigų“, – sako Ignas.
„Allianz Lietuva“ vyriausioji finansų konsultantė Jelena Kazlauskienė

„Allianz Lietuva“ klientas sako, jog ši trauma dar kartą įrodė, jog gyvybės draudimas yra puiki priemonė sumažinti stresą, riziką ir padengti netikėtas išlaidas.

„Moku realiai nedidelę įmoką kas mėnesį, o jei kas nors nutinka – galiu gauti reikšmingą išmoką. Išties didelės nelaimės atveju gyvybės draudimas su solidžia draudimo suma būtų tiesiog neįkainojama finansinė parama šeimai, ypač turint nepilnamečių vaikų. Juk mes nesame nemirtingi ir nepažeidžiami (išskyrus Maklaudą iš serialo), tad kiekvienam tiesiog būtina pasirūpinti draudimo apsaugomis mirties, neįgalumo, nelaimingų atsitikimų, ligų bei kritinių ligų atveju. Ir svarbiausia – turėti tinkamas, poreikius atitinkančias draudimo sumas. Džiaugiuosi, net didžiuojuosi, kad turiu gyvybės draudimą ir rūpinuosi savimi bei savo artimaisiais“, – gyvybės draudimo privalumais džiaugiasi Ignas. J.Kazlauskienė tikina, jog klientui išmokėta suma padengia net 20 metų draudimo įmokas pagal papildomą „Allianz Lietuva“ draudimo apsaugą nuo traumų „Būk atsargus“: „Manau, jog ši istorija geriausiai iliustruoja, jog patyrus traumą, nelaimę, gyvybės draudimas suveikia kaip tvirtas finansinis saugiklis ne tik patyrusiam nelaimę žmogui, bet ir visai jo šeimai.“

„Allianz Lietuva” – viena iš Lietuvos gyvybės draudimo rinkos lyderių pagal išmokas gyvybės draudimo klientams nelaimės, ligų, traumų ar netekčių atveju. Nuo šių metų pradžios „Allianz Lietuva“ išmokėjo 2,4 mln. eurų gyvybės draudimo klientams nelaimės, ligų, traumų ar netekčių atveju.